(1.série) My life - ÚVOD

23. prosince 2009 v 11:34 | Terka |  My Life
C.Č.A je tady úvod komixu My life. Seznam se s postavami a pusť se do čtení dalších dílů! :))Ahojky...Já jsem Mishell Steward. Je mi 15, ale už za měsíš a pár dnů mi bude 16. Bydlím v jednom městečku...pořád si nemůžu zapamatovat ten název...Aha! Sunset Valley!. Ale to je jedno. Chodím do 1.ročníku střední školy. Ráda plavu - a to závodně, do kroužku chodím už sedm let... Taky začínám hrát na kytaru... :) Ale taky si ráda třeba čtu, nebo zkouším psát příběhy. Zatím ale píšu jen do školního časopisi Our School. Jinak taky ráda jím, a to zejména hamburgery, těstoviny a lososa. Potom ale všechno vycvičím, takže si udržuju vcelku dobrou postavu. A mojí oblíbenou barvou je bílá...A tahle fotka je focená v mém pokoji. To je o mně asi tak všechno. ;)
No, a tohle je moje mamka. Jmenuje se Lillyen Steward a je jí 38 let. Pracuje jako špičková manažerka jedné oblíbené kampaně. Jazyky, matematyku a ostatní, pracovně důležité předměty zvládá na 1 s hvězdičkou! :) Ale kromně práce taky zbožňuje vanilkovou zmrzlinu, lososa a polévky všech druhů... Jinak se ale pořád jen necpe, to se nebojte! :D Taky si občas ráda zaběhá, zacvičí a tak dále. Po večerech se většinou dívá se mnou na televizi, nebo si čte. Je to skvělá mamka! Tátu nemám...odešel od nás, když mi bylo pět a našel si novou rodinku, kde má 2 syny a 1 dceru - jak si to vždycky přál. Už ani nevím, kde je nebo co s ním je a jestli je vůbec na živu... Ale teď jsme s mamkou hodně spokojené.

A tohle je náš nový, jedno patrový ale velký domek... Je hezký, ne? A taky se v něm cítím líp, než v našem bývalém bytě! :)


Odpovězte do komentářů:
1.Líbil se vám úvod? 2.Která postava se vám nejvíc líbí?
3.Těšíte se na první díl?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama